"Школа з прав людини"

7 жовтня 2015 р. у Національному музеї-меморіалі Тюрма на Лонцького (Львів, вул. С. Бандери, 1) відбувся навчальний семінар "Поняття походження права людини”. Даний захід відвідали заступники директорів із виховної роботи Франківського, Сихівського та Шевченківського районів.
На початку зустрічі завідувач музею Вікторія Садова провела оглядову екскурсію для педагогів, а в.о. директора НМЦО Тетяна Ольшанецька запропонувала всім охочим приєднатися до активної участі у правових проектах, що організовує Ніна Хома.
Понад тридцять осіб обговорювали своє бачення прав людини і порівнювали його з викладеною інформацією в навчальному відео.
Учасники переглянули запис лекції Марека Новицького (2004 року) щодо проблем і правових аспектів ЄС в Польщі - що є актуальними для України на сьогоднішний день.


26.08.2015 р., під час серпневої наради «Методичний супровід організації виховної роботи у 2015 -2016 н. р.», презентували заступникам директорів з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів м. Львова спільний проект Центру "СІМ" і Навчально-методичного центру освіти м. Львова "Школа з прав людини". Метою цього освітнього проекту є підвищення рівня обізнаності про права людини та механізми захисту, підвищення рівня правової культури та посилення правових можливостей заступників директорів ЗНЗ м Львова, а відтак і їхньої цільової аудиторії. Стартує 30 вересня.

 
Немає коментарів:

Дописати коментар