"Педагогічна взаємодія на основі партнерських стосунків"15 жовтня 2014 р на базі  ССЗШ № 28 м. Львова у межах  психолого-педагогічного проекту «Педагогічна взаємодія на основі партнерських стосунків», започаткованого НМЦО м. Львова, на виконання рішення Колегії  УО ДГП ЛМР  від 04.04 2014 року (Протокол №1) ,  відбувся навчально-методичний семінар  на тему: «ОСОБЛИВОСТІ ПЕДАГОГІЧНОЇ КОМУНІКАЦІЇ В УМОВАХ СТРЕСОВОЇ СИТУАЦІЇ», перший із циклу запланованих занять для заступників директорів з виховної роботи.
У семінарі взяло участь 92 заступники ЗНЗ м. Львова.
В процесі роботи семінару розглядались такі питання:
1) важливість психолого-педагогічної підтримки дітей у конфліктний та постконфліктний період (доповідач: Ольшанецька Тетяна, в.о. директора НМЦО);
2) що таке травма і хто від неї страждає. Природа посттравматичного стресового розладу. Психологічні та педагогічні наслідки впливу травми на молодь. Психолого-педагогічна підтримка дітей у умовах травматичної кризи. Рекомендації щодо профілактики посттравматичних стресових розладів (доповідач: Боженко Лідія, методист НМЦО).

Методист Л.Боженко


29 жовтня 2014 року о 15.00 на базі НМЦО м. Львова відбувся перший навчальний семінар у межах психолого-педагогічного проекту: «Педагогічна взаємодія на основі партнерських стосунків». На семінарі були присутні керівники РМО класних керівників та інші педагоги районів міста (21 особа).
Тематика заняття: «Впровадження інформаційно-освітньої протиалко-гольної програми в умовах ЗНЗ у рамках Всеукраїнського проекту «Сімейна розмова»».Немає коментарів:

Дописати коментар