вівторок, 14 жовтня 2014 р.

  

 10 жовтня 2014р. у Львівському Будинку вчених відбулася науково-практична конференція на тему «Практика освіти для сталого розвитку в Україні»за підтримки благодійної організації «Вчителі за демократію та партнерство» (Україна) та «Глобальний план дій» (Швеція) та Шведської агенції з питань міжнародного розвитку (SIDA), що реалізують міжнародний проект «Освіта для сталого розвитку в дії – 2 ».Проект має на меті залучення  дошкільників,учнів , їхніх батьків, вихователів ДНЗ та вчителів України до освіти сталого розвитку, формування у них умінь будувати власне життя та життя сім’ї, місцевої громади з урахуванням потреб сталого розвитку, опанування міжнародного досвіду у цьому напрямі .
   У конференції брали участь працівники НМЦО м. Львова: в.о.директора Т.Ольшанецька,методист з географії  О.Гнатишин,  методист з дошкільного виховання Н.Клочко, науковці ЛОІППО, вчителі-практики, адміністратори  чотирнадцяти навчальних закладів  м. Львова, представники громадських організацій, які обговорювали стан освіти для сталого розвитку в Україні.
Також було представлено досвід областей – учасниць проекту «Освіта для сталого розвитку в дії»
В ході конференції, яка була побудована за принципом Відкритого простору відбулася низка майстер-класів та майданчиків для обговорення актуальних питань освіти, практики викладання відповідних навчальних курсів.

   Під час урочистої частини було оголошено про підсумки Всеукраїнського конкурсу-огляду на звання «Школа сприяння сталому розвитку», вчені пам’ятні знаки та дипломи.

Немає коментарів:

Дописати коментар